» Hobi » Moda
Yüzde 100 Yakıştır

Yüzde 100 Yakıştır
Bütünleyici Giysi, Makyaj, Saç ve Aksesuar Tonları

Yazar
Oya Komar
Yayınevi
Affectum Libris

ISBN
9786058655706
Kitap Dili
Türkçe
Basım Tarihi
Haziran 2013
Sayfa sayısı
104 sayfa
Boyutlar
15.00 x 21.00 cm

Yazarın bugüne kadar birçok dizi oyuncusu, kariyer insanı ve diğer danışanlarına verdiği eğitimlerde uyguladığı tekniği anlatan kitap 9 Ana Bölümden oluşmaktadır. Kitaptaki yönlendirmelerle okuyucu; kendini tanımlayan 3 anahtar sözcüğü belirleyip, dört ana renk grubundan hangisine dâhil olduğunu bulacak ve şans faktörünü devre dışı bırakarak -elle tutulur, gözle görülür bilgiler doğrultusunda- renklere karşı yeni bir bakış kazanıp kendine.özel renk formülünü ortaya çıkartarak hayatını kolaylaştıracaktır.
Kitabın arka kapağından kesilebilecek, dört ana renk grubuna ait paletin anlatılan tekniğe göre uygulanması sonucunda giysiler, saç rengi, aksesuarlar ve makyaj birbiriyle uyum içerisinde olacaktır.


Ben KIŞ'ım. Soğuk kış. Tıpkı doğdugum ay Aralık gibi dışım soğuk, içim sıcak. Renklerimi öğrendikten sonra, içimdeki sıcaklığı da dışarı yansıtabiliyorum artık. Yılbaşı ağacı gibiyim; renksizken yalnız, rengarenk süslenince dünyanın en mutlu ağacı. Renkleri güvenle kullanabilmek, ruhuma da iyi geldi. Minnettarım Oya'ya. Özgü Namal / Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. 25 senelik tecrübeme dayanarak diyebilirim ki, bütünleyen renklerinizi öğrenmek, görüntünüzde, hissiyatınızda ve insanların size yaklaşımında değişiklik yapabilmenin güçlü bir yöntemidir. Oya'nın derin deneyim ve bilgisiyle yazılmış bu kitaptan kendi renklerinizin hayatınızı değiştirme potansiyelini öğreneceksiniz!


Mark Wentworth / Kişisel Gelişim ve Renk Uzmanı


 


 


 


 

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit