ÇIPLAK AYAKLA YÜRÜMEK

ÇIPLAK AYAKLA YÜRÜMEK

Yazar
ŞAHNAZ ÇAKIRALP
Yayınevi
AKADEMİ KÜLTÜR SANAT YAYINCILIK

ISBN
994440019X
Basım Tarihi
Şubat 2007
Sayfa sayısı
247 sayfa
Boyutlar
8 cm
Şahnaz, sanatçı kişiğinin ötesinde siyaset boyutuyla da kendini kabul ettirmekte. Daha önce çoğunu okuduğum yazılarını kitabın prova baskılarından bir kez daha keyifle okudum. Yaşamın diğer boyutlarını da kucaklayan yazıların oluşturduğu kitabı içtenlikle öneririm.

-Güneri CivaoğluSiyasi olaylara ve gündelik çarpıklıklara masum ve genç bir bakış...

Şahnaz Çakıralp'in yazılarında temel yaklaşım bence budur. Onun farklılığı hesapsız, dürüst, içten yaklaşımıdır. Umudu elden bırakmayan, dünyayı ve siyaseti bir çocuk gibi saf ama zeki bakışlarla izleyen bir yaklaşım...

Kişiliği ile yazıları da zaten bu çizgi üzerinde birleşir...

Masumiyeti onun yazılarına ayrı bir tat verir...

-Melih AşıkGenç bir kadın hayata nasıl bakar, değişik konulara nasıl yaklaşır öğrenmek isteyenler için, akıcı dille yazılmış, toplumumuzun hallerini yansıtan bir kitap olmuş. Çakıralp'in yazıları eminim çok kimsenin ilgisini çekecektir.

-Ayşe KulinZaman zaman heyecanlı, zaman zaman cesur ve iğneleyici, zaman zamanda düşündüren yazılar. Keskin bir gözleme dayanan yalın, duru bir üslûpla yazmış sevgili Şahnaz. Doğrusunu isterseniz Şahnaz'ın böyle bir yeteneği olduğunu bilmiyordum. Bu yüzden de okurken sevinç dolu bir şaşkınlık yaşadım. Bravo Şahnaz.

-Can Gürzap

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit