» Edebiyat » Polisiye
Meltem - Melekler Serisi 2

Meltem - Melekler Serisi 2

Yazar
Sevde Duran
Yayınevi
Uyanış Yayınevi

ISBN
9786059069458
Basım Tarihi
Kasım 2017
Sayfa sayısı
496 sayfa
Boyutlar
13.50 x 21.00 cm

Melekler serisinin 2. kitabı Meltem; Bu melek biraz vahşi, asi, deli dolu, bir o kadar da yufka yürekli, insancıl ve kimseyi üzmemek için hep kendinden ödün veren kanatsız bir melek.


O bir vaşak kadar vahşi, bir kurt kadar dikkatli, bir sincap kadar munzur, kelebek kadar narin. Almanya'da doğmuş, 3 yaşında üstün zekalı olduğu fark edildiği günden itibaren hayatı hep bir adım önde yaşamak zorunda kalan medyanın ilgi odağı. Aşırı baskı sonucu bir gün ipleri koparmasına ve asi yaşamda kaybolma kararı aldığında her şeyi birbirine girer. Ta ki Türkiye'ye adım atana kadar. Ama Semih'le tanıştığı günden itibaren başı beladan hiç kurtulmadı.


Semih de en az Meltem kadar deli coştu. Onca variyetine rağmen ülkesi için tüm tehlikeli görevlere düşünmeden giden bir gizli ajandı. Meltem, bazen denize doğru eser dalgalarla yarışır, bazen de denizin kokusunu alır karada huzur bulurdu. Her ne kadar dalgalı deniz gibi görünse de aşk yaşamı, onun karası Semih'ti. Bu kitapta yok yok. Aksiyon, duygu, macera, gerilim.Her sayfasında hop oturup hop kalkacağınız, elinizden hiç bırakmak istemeyeceğiniz bir roman.

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit