» Edebiyat » Öykü » Fantastik
Masal Dağı'nın Sırrı

Masal Dağı'nın Sırrı

Yazar
Gündüz Öğüt
Yayınevi
Yitik Ülke Yayınları

ISBN
9786056815263
Basım Tarihi
Şubat 2018
Sayfa sayısı
140 sayfa
Boyutlar
13.50 x 19.50 cm

Nehrin İki Yakası, Aghartalı ve Kader Bozucu'nun yazarı Gündüz Öğüt'ten unutulmayacak öyküler...


Fantastik türdeki kült romanları Nehrin İki Yakası, Aghartalı ve Kader Bozucu adlı öykü kitabıyla tanınan Gündüz Öğüt, edebiyat yolculuğuna Masal Dağı'nın Sırrı'yla devam ediyor. Yazar, Masal Dağı'nın Sırrı'nda yer alan dokuz öyküsüyle okurlarını gerçeklerle hayallerin birbirine karıştığı bir dünyanın kapılarına davet ediyor.


"Harfler, heceler, kelime ve cümleler... Onlar yasanmıslıklar kervanının sessiz tasıyıcılarıdır. Aynı zamanda onlar yüreklere, zihinlere ve hayallere uzanan köprülerdir. Eskinin hatıralarına, yeninin bilinmezlerine sessizce yagan yagmur damlacıklarıdır. Içlerinde söze gelmeyen ıstırapları, korkuları, yüzlesmeleri, özlemleri, sevinç ve umutları karsılık beklemeden sonsuza dek tasırlar."

(Kitabın Sözleri)

"Biliyorum ki attıgın her adımda benden ve buradan biraz daha uzaklasacaksın, ama sunu da biliyorum ki, attıgın her adım seni kendine bir parça daha yaklastıracak. Ve sen kendine yaklastıkça yasamın bir parçası olacaksın. Unutma ki buldukların, aradıkların olacak benim küçük Neflimim."

(Masal Dağı'nın Sırrı)

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit