» İnsan ve Toplum » Kişisel Gelişim
Hayatını Piç Etme

Hayatını Piç Etme

Yazar
Gary John Bishop
Çeviri
Esin Sarp
Yayınevi
Pay Kitap

ISBN
9786058257238
Basım Tarihi
Şubat 2018
Sayfa sayısı
192 sayfa
Boyutlar
13.50 x 21.00 cm

Amazon'un çok okunanlar listesinden aylardır inmeyen ve yayın hakları 15 ülkeye satılan Hayatını Piç Etme şimdi doludizgin Türkçe'de!


Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı, S*ktir Et ve Ferrari'sini Satan Bilge'nin çizgisindeki bu kitap, gerçek potansiyeline uyanman, kendini du¨zeltmen ve hayatının içine olağanu¨stu¨ bir giriş yapman için evrenin sana vurduğu sözlu¨ bir şamardır. GaryJohn Bishop basmakalıp ifadelerden uzak, dürüst anlatım biçimiyle, kendine dayattığın sınırların ötesine geçmen için pratik ve alışılmadık bir yaklaşım sunuyor.


Uyan. Sen olağanüstü mucizevi bir varlıksın.
Yaşamını en iyi şekilde sürmenin yoluna taş koyan nedir? İnsanların çoğu başkalarıyla olan ilişkilerine, para, iş ya da talihsiz koşullara atıfta bulunur. Bu cevapların hiçbirinin önemi yok. Gary John Bishop, kişisel gelişim uzmanı olarak, insanlarla onlarca yıl yaptığı çalışmaların sonucunda engelin sadece tek bir şey olduğunu keşfetti: Sen. Eğer alıngan biriysen, okumayı şimdi bırak. Bu sana göre bir kitap değil.


Ama eğer her zaman istediğin şeyleri, ifade edilmeyi bekleyen bir potansiyel kuyusu gibi, kendi içinde yer etmiş haliyle bulma gücünü sana kazandıran bir kitap arayışındaysan, şanslısın. Hayatını P*ç Etme pes etmiş ve yenilgiye uğramışlar için bir el kitabı, gerçek yaşam değişimi ve kendi azametini serbest bırakmak için bir manifestodur.


Kendini berbat hissetmekten bıkıp usandın mı? Gary John Bishop, hayatını piç eden ne varsa imha etmen ve tam anlamıyla güncellenmiş bir SEN'e geçmen için gerekli araçları birer birer gözler önüne seriyor.

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit