» İnsan ve Toplum » Kişisel Gelişim
Çizgisel Gelişim

Çizgisel Gelişim

Yazar
Varol Yaşaroğlu
Emre Baştürk
Yayınevi
İnkılap Kitabevi

ISBN
9789751039019
Basım Tarihi
Mayıs 2018
Sayfa sayısı
104 sayfa
Boyutlar
13.50 x 19.50 cm

Kelimelerle düşünür, düşündüklerimizle gelişiriz; bu yolculukta kelimeler zihnimizde şekillere dönüşür ve anlam kazanmaya başlar.


Çizgisel Gelişim, her kelimenin zihnimizde oluşturduğu parçayı şimdi kağıt üzerinde gözlemleme imkanı sunuyor bize. İletişim, rol model olma, motivasyon, kendinden başlayarak nasıl bir değişim sergilemen gerektiği, yani seni sen yapan değerlerini, bakış açını genişletmeyi ve en önemlisi sana kendini hatırlatmayı amaçlıyor. Çizgiler ise zihninde canlandırarak, ilk defa deneyimleyeceğin, hızlı ve etkili bir gelişim yolu açıyor.


Kelimeler çizgilere dönüşünce anlamını daha da artırdı, senin kendi dünyana bir yolculuktu bu. Kelimeler ve çizgiler bu doğrultuda bir araya geldi ve kendinden başlayarak farklı bir gelişim süreci oluşturdu. Bu yolculuğa tanıklık etmek, zihnindeki kelimeler ve çizgilerle yeni bir yolculuğa çıkma sırası sende, önemli olan sonucun endişesi yerine sürecin keyfini yaşamak. Bu yolculuğun her adımında seni farklılaştıracak bir dost Çizgisel Gelişim. 

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit