» Edebiyat » Öykü
Yarın Olmaz

Yarın Olmaz

Yazar
Burcu Atlas
Yayınevi
Etki Yayınları

ISBN
9786052219133
Basım Tarihi
Mayıs 2018
Sayfa sayısı
96 sayfa
Boyutlar
13.50 x 19.50 cm

Canım benim her zaman ki gibi onurlandırıyorsun beni. Teşekür ederim.Yolun açık ve aydınlık olsun benim sessiz kuzum (kızım). Her şey gönlünce olsun.


-Demet Sağıroğlu


Her yazdığın kitapta gizli bir mesajın var ve ben eminim ki yine en az iki defa okuyacağım bu kitabı. Her okuduğumda bir öncekinden farklı bir duygu, farklı bir mesaj alacağım. Ee bana da, okuyacak herkese de o vakit kolay gelsin.


-Özgül Ermiya


Sevgili yavrum; kitaplarına başlamak için kesinlikle kendimle olabildiğim, aklım mümkün olduğunca boşaltabildiğim, hiçbir şey düşünmek istemediğim uygun bir zaman beklerim. Her bir kelime ve cümlenin beni götürebildiği yerleri yaşayabilmek isterim. Bugün o gün. Adressiz mektupların sahiplerine ulaştı. Senin gibi biriyle daha önce hiç tanışmadım. Çok gururluyum. Sen güzelsin, sen özelsin, sen bir tanesin, seni çok seviyorum annem. Hayatın boyunca üflemeye, yaratmaya devam etmeni içtenlik ediliyorum?


-Tijen Okyay


Burcu Zen Atlas, kurguladığı büyüklere masallar kitabında, korku hikayelerine kendince yeni elbiseler giydirmiş. Gerilim romanlarından sonra kısa kesitlerden oluşan bu öykülerinde okurlarını selamlayan Zen, kendine has hikayeleriyle bizleri masalların aksindeki sırlı dünyanın karanlığında ağırlamış!


-Hayat Özlem Kayalı

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit