» Sanat » Fotoğraf, Sinema, Tiyatro
Gökyüzünden Türkiye

Gökyüzünden Türkiye

Yazar
Kolektif
Yayınevi
Anadolu Ajansı

ISBN
9786059075404
Basım Tarihi
Temmuz 2018
Sayfa sayısı
220 sayfa
Boyutlar
30.00 x 24.00 cm

Anadolu Ajansı (AA) son yıllarda yaptığı uluslararası hamlelerin yanında haber operasyonlarında da ileri teknoloji ürünlerini kullanarak dikkatleri çekiyor. Bunun bir yansıması olarak son bir yıldır dronelar ile yaptığı özel çekimleri albümleştiren AA, yeni görsel teknolojilerinin sağladığı farklı bakış avantajını okuyucularıyla buluşturuyor.


Ülkemizin dört bir yanından yapılan drone çekimi fotoğraflarla hazırlanan "Gökyüzünden Türkiye" kitabı, bizi şimdiye kadar görmeye alışmadığımız manzaralarla, eşsiz doğayla ve insanın elinden çıkan eserlerle yeni bir bakış açısı üzerinden buluşturuyor.


Habercilik serüveni bir asra yaklasan AA'nın, deneyimli fotoğrafçılarının perspektifiyle oluşan bu eşsiz Türkiye arşivi, Karadeniz yaylalarından Anadolunun kültürel mirasına, kadim şehirlerimizden insan hikayelerine kadar bir çok ögeyi görsel bir şölene dönüştürüyor.

Türkiye'nin doğası, tarihi, efsaneleri, emek dolu toprakları ve dört mevsiminin toplandığı bu albüm; koleksiyonerler, modern gezginler ve tüm fotoğraf meraklıları için elden düşmeyecek bir başucu eseri niteliğinde.

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit