Sokakta

Sokakta

Yazar
Akhan Pelikan
Yayınevi
Adımlar Yayınevi

ISBN
9786055861285
Kitap Dili
Türkçe
Basım Tarihi
Temmuz 2011
Sayfa sayısı
72 sayfa
Boyutlar
14.0x20.0 cm

"Hayır Gümüş buraya sahibimi çağırmak için gelmiştim ama şimdi ne olucak bilmiyorum ve bir de leylek olayı var. Şimdi herkes benim eve dönüp kaçtığımı düşünecek napıcam şimdi?"

"Dert etme oradan kaçarız, tel örgülerde bir gizli delik var ben hep ordan kaçıyorum." "Sahi mi buna sevindim bir an önce arkadaşlarımın yanına dönmeliyim ve leyleği avlamalıyım." "Ne yani sen bir leylek mi avlayacaksın haha... seninle hiç sıkılmayacağım, seni sevdim kedi." "Niye durduk?" "Geldik, sen yanımdan ayrılma, dışarıdaki diğer köpekler senden hoşlanmayabilir. Senin leylek avını görmeden ölmene izin veremem." "Gümüş sen insanların dilini anlıyor musun, köpeklerin anladığını duymuştum." "Hayır anlamıyorum ama tahmin edebiliyoruz biz köpekler insanların genelde saf olduğunu düşünüyoruz bir kuyruk sallayınca anladığımızı sanıyorlar ama bir çok insan iyi aslında Çakıl. Haa neyse hadi açıldı inelim yanımdan ayrılma." "Hey bakın arkadaşlar, Gümüş gelmiş... Merhaba dostum." "Merhaba arkadaşlar." "Çabuk döndün bu sefer. O yanındaki kedi mi?" "Arkadaşlar bu Çakıl benimle beraber, oldukça iyi biri ona iyi davranın."

"Merhaba Çakıl ben Çomar şu benekli olan riko diğerleri ise doğuştan sokak köpeği sen hepsine hoşt diyebilirsin. Ee senin hikayen ne?"

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit