» Politika Siyaset » Azınlıklar, Etnik Sorunlar » Derin Siyaset, Komplo Teorileri » Türkiye Siyaseti ve Politikası
Asrın Operasyonu

Asrın Operasyonu

Yazar
Hakan Türk
Yayınevi
Akademi TV. Programcılık

ISBN
9799758208042
Kitap Dili
Türkçe
Basım Tarihi
Ağustos 2011
Sayfa sayısı
200 sayfa
Boyutlar
13.50 x 20.00 cm

Hiç kimse Türkiye'deki birlik, beraberlik ve düzeni bozmaya yardımcı olmamalıdır. Gelin devletin etrafında kenetlenmeye devam edin. Cumhuriyetin, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü düşmanlara karşı hep birlikte gösterelim. Yurtiçinde olabilecek provokasyonların ve gösterilerin devlet çok kolay hakkından gelir. Alet olanlar da canı yandığıyla kalır. 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel 40 yıllık meslek hayatımda böyle bir operasyona şahit olmadım.


Bu istihbarat elemanlarına ders olarak okutulmalıdır. Stanley Beblyngton CIA Terör Uzmanı Hakantürk'ün, bu kitabında sadece operasyonu değil, öncesi ve bugüne kadar ki gelişmeleri anlatırken "Çok Gizli" bilgilere ulaştığı görülüyor. Hakantürk eğer, Amerikalı veya Avrupalı olsaydı, dünyanın tanıdığı bir Araştırmacı-Yazar olurdu. Bu tür tarafsız ve cesur yazarlar her ülkeden çıkmaz.


David Sharon Uluslararası Terör Uzmanı En doğru sözü Atatürk söylemişti: "Ne Mutlu Türküm Diyene". Bu kısacık cümle herşeyi anlatıyordu. Yalnız bir özdeyiş değildi bu, bir toplumu birbirine sımsıkı bağlayan bir görüş, bir inanıştı. Kendini Türk olarak bilen, duyan, yaşayan, bu ülkenin iyiliğini, mutluluğunu isteyen her birey, Türktür. Hangi etnik kökenden gelirse gelsin, Türkiye Cumhuriyeti'nin yurttaşıdır.

Taksit Seçenekleri

30 TL
50 TL
75 TL
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
6 Taksit